|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Gnieźnianka oszukała setki osób w całym kraju

30-latka, która przez dwa lata dokonała szeregu oszustw, usłyszała od gnieźnieńskich policjantów zarzuty za popełnione przestępstwa.

Mieszkanka Pierwszej Stolicy Polski prowadziła swój proceder w latach 2015 – 2016 za pośrednictwem internetu. Jak ustalili policjanci, na portalach aukcyjnych wystawiała na sprzedaż odzież i obuwie. Towaru jednak nie wysyłała, mimo otrzymanych opłat.

– Śledczy przesłuchali w prowadzonym dochodzeniu ponad 1500 świadków. Ustalili 446 pokrzywdzonych (dwóch dwukrotnie). Materiał dowodowy został zebrany w 38 tomach. Podejrzana przyznała się do zarzucanych czynów – informuje KPP Gniezno.

Za popełnione przestępstwa grozi 30-latce do ośmiu lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
01/07/2023 12:44

„Ustalili 446 pokrzywdzonych (dwóch dwukrotnie)”:D podziwiam oszukanych ludzi ktorzy 2 raz daja się złapać na ten sam numer 😀

Paweł
Paweł
30/06/2023 12:31

Takich oszustw jest coraz więcej na każdy kroku ktoś próbuje cię oszukać. Złapani powinni być ukarani dla przykładu i kara powinna być maksymalna.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.