|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wypadek w piątkowe popołudnie – auta spadły z nasypu. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na szosie między Kiszkowem a Pobiedziskami, tuż za tą pierwszą miejscowością.

Zdarzenie miało miejsce 7 lipca, po godzinie 13 na wysokości Węgorzewa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku między łukiem drogi a zjazem ze wzniesienia, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało w sumie 6 osób. W wyniku tego oba auta wypadły z jezdni, staranowały barierki i spadły z nasypu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży. Po dotarciu pierwszego z nich zastano rozbite pojazdy oraz poszkodowanych, z czego jeden był nieprzytomny i zakleszczony w mniejszym z aut. Działania polegały na uwolnieniu tej osoby z samochodu przy pomocy narzędzi hydraulicznych a także udzieleniu pomocy wszystkim uczestnikom zdarzenia (razem z zespołami ratownictwa medycznego). 

Do najbardziej poszkodowanego zdecydowano się wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na pobliskim polu – ranny został przeniesiony do maszyny i odtransportowany do szpitala. Jedna osoba została przewieziona do szpitala karetką. Pozostali uczestnicy zdarzenia pozostali na miejscu.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.