|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tragiczne zdarzenie na nowej drodze w Lesie Miejskim

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały wezwane do zdarzenia medycznego na nowej drodze łączącej ul. Wrzesińską z ul. Witkowską.

Sytuacja miała miejsce 17 lipca, około godziny 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierowcy jadący tą drogą zauważyli nieprzytomnego mężczyznę, który miał leżeć na poboczu szosy.

Jak udało się nam dowiedzieć, prawdopodobnie mężczyzna spacerował lub biegał na bocznej drodze, ale w pewnym momencie poczuł się źle i zszedł na szosę, być może w celu wezwania pomocy. 

Na miejsce skierowano zastęp JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe służb stwierdzono, że poszkodowany w wieku około 60 lat nie daje oznak życia. Prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa, która jednak nie przyniosła rezultatu – mężczyzna zmarł.

Na miejscu cały czas są prowadzone działania służb, które zabezpieczają rejon zdarzenia. Okoliczności ustali policja pod nadzorem prokuratora.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.