|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Śmiertelny wypadek w środku nocy

Źródło: KPP Gniezno

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze prowadzącej z Gniezna do Czerniejewa.

Do wypadku doszło 19 sierpnia, około godziny 1:30 na szosie między Gębarzewem a Kosmowem na terenie gminy Czerniejewo. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto stracił panowanie nad kierownicą, wypadł autem na pobocze, gdzie doszło do dachowania pojazdu.

Na miejsce skierowano OSP Czerniejewo, OSP Żydowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbity pojazd ma poboczu drogi oraz poszkodowanego w ciężkim stanie – po opatrzeniu mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. Był to 32-letni mieszkaniec gminy Czerniejewo.

Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
19/08/2023 11:13

To jest bardzo niebezpieczny odcinek drogi. Do Gebarzewa od Gniezna jest nowy asfalt, a kierowcy już od Pustachowej zapierdzielaja, także motory mają wyścigi. My mieszkańcy słyszymy, nawet w nocy nie ma spokoju.

Batman
Batman
21/08/2023 19:59
Odpowiedź  Dorota

Był dziurawy asfalt to tez było ze macie źle,teraz nowy asfalt nie dobrze znów coś nie pasuje

bartas
bartas
23/08/2023 23:36
Odpowiedź  Dorota

Tylko to jest kawałek dalej tak w woli ścisłości a nie na nowym odcinku 🫣© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.