|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Ciało kobiety w jeziorze

Źródło: KPP Gniezno

W sobotni ranek służby zostały powiadomione o zauważeniu ciała kobiety unoszącym się na Jeziorze Gorzuchowskim w gminie Kłecko.

Sytuacja miała miejsce 19 sierpnia, po godzinie 7 rano na wysokości wsi Czechy – do zdarzenia skierowano służby, a po dotarciu we wskazaną lokalizację potwierdzono obecność ciała w wodzie. Na pomoc było jednak za późno.

Na tę chwilę trwają wciąż czynnosci na miejscu zdarzenia. Policja potwierdziła nam tylko, że jest to kobieta w wieku około 44 lat, mieszkanka okolicy.

Aktualizacja: – Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci ciało 44-latki zauważył w wodzie, kilka metrów od brzegu wędkarz, który po wyciągnięciu powiadomił służby i rozpoczął akcję ratowniczą. Niestety kobieta, mieszkanka Kłecka zmarła – informuje KPP Gniezno. 

Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.