|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wpadł pod wpływem i z narkotykami bo… nie miał zapiętych pasów

źródło: KPP Gniezno

Sporo zarzutów mogą usłyszeć 43-letni obywatel Gruzji, który w minioną niedzielę został zatrzymany przez policjantów na ulicy Kawiary w Gnieźnie.

Sytuacja miała miejsce 20 sierpnia, około godziny 10. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli oplem astrą. Uwagę mundurowych zwróciło to, że nie miał on zapiętych pasów – wkrótce się okazało, że to drobnostka wobec innych ujawnionych kwestii.

– Jak się okazało, 43-latek (obywatel Gruzji) przebywający obecnie w Łodzi prowadził pomimo sądowego zakazu wydanego przez łódzki sąd i jakby tego było mało, znajdował się pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 0,48 promila. Dodatkowo auto nie posiadało wymaganego ubezpieczenia oraz badań technicznych. Mundurowi podczas przeszukiwania pojazdu znaleźli w nim niewielką ilość środków odurzających w postaci marihuany – informuje KPP Gniezno.

43-latek oraz towarzyszący mu inny 45-letni pasażer, także mieszkaniec Łodzi, zostali zatrzymani – o ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
22/08/2023 07:44

Działacze PiS mówią, że nie wpuszczają. A tu co tydzień coś nowego 😉© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.