|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pijana jechała autem przez las. Wpadła na leśników

źródło: KPP Gniezno

Mieszkanka Gniezna jechała drogą niedopuszczoną do ruchu, a do tego na podwójnym gazie. Jej obecność w dostrzegli leśnicy, którzy zapobiegli dalszej jeździe.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 10 września przed południem. Strażnicy leśni, którzy wykonywali swoje czynności w rejonie drogi leśnej nieudostępnionej do ruchu w nadleśnictwie Czerniejewo (na terenie leśnictwa Karw), auto marki citroen – zdecydowali się zatrzymać go do kontroli. 

– Strażnicy szybko zorientowali się, że kierująca może być pod wpływem alkoholu dlatego wezwali na miejsce policję. Już w pierwszym kontakcie z 45-letnią gnieźnianką funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu, a ona sama przyznała się do jego spożywania. Dodatkowo powiedziała, że nie posiada prawa jazdy. Kobieta została przewieziona do jednostki policji, gdzie przeprowadzone badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje KPP Gniezno.

45-letnia mieszkanka Gniezna, po wykonaniu czynności, została zwolniona do domu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem – grozi jej do 2 lat więzienia, a za jazdę bez uprawnień skierowano wniosek do sądu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.