|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Pijany ojciec sprawcą potrącenia własnego dziecka

Jak już informowaliśmy, w niedzielny wieczór doszło do potrącenia dziecka na parkingu jednej z placówek szkolnych mieszczących się przy ulicy Słowackiego.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną oraz policję. Z uwagi na obrażenia około 15-miesięcznego dziecka zdecydowano się wezwać na miejsce Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które lądowało na boisku szkoły przy ul.Cieszkowskiego. Poszkodowane dziecko zostało przetransportowane drogą lotniczą do poznańskiego szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą potrącenia był kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, obywatel Ukrainy, jednocześnie ojciec dziecka.Wstępne badanie alkomatem wykazało, że jest pijany. Został on zatrzymany i przewieziony do gnieźnieńskiej komendy. Postępowanie trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Brawo rząd
Brawo rząd
18/09/2023 11:10

Dlaczego mnie to nie dziwi.

Kierowca
Kierowca
18/09/2023 04:57

Nie od dziś wiadomo, że obywatele Ukrainy często jeżdżą pod wpływem© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.