|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Potrącenie 6-latka na rowerze – dziecko trafiło do szpitala

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze prowadzącej przez Działyń w gminie Kłecko.

Sytuacja miała miejsce 18 września, po godzinie 16. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 6-letnie dziecko jadące rowerem, wyjechało z posesji na chodnik, a następnie na jezdnię wprost pod samochód osobowy marki BMW, który zmierzał od strony Karniszewa w kierunku Dębnicy.

Na miejsce skierowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego – poszkodowane dziecko zostało opatrzone na miejscu i przewiezione do szpitala w Poznaniu.

Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Oba pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Postępowanie w sprawie trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.