|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wysoka kara za dwa wykroczenia na drodze

Od środowego rana trwają działania policyjnej drogówki, związanej z europejską akcją Roadpol Safety Days. Jedna z kierujących już „odczuła” to na własnym portfelu.

Dzisiaj rano, tj. 20 września 2023 roku podczas prowadzonych działań mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 50-letnią kobietę kierującą dacią duster, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 30 km/h oraz wyprzedzała na przejściu dla pieszych.

Sytuacja miała miejsce po godzinie 8 rano w Małachowie Złych Miejsc w gminie Witkowo. – Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem na 50-latkę policjanci za te naruszenia przepisów nałożyli mandaty w wysokości 400 zł i 7 pkt karnych (za przekroczenie prędkości) oraz 1500 zł i 15 punktów karnych (za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych) – informuje KPP Gniezno. Dalsze działania na drogach są nadal prowadzone.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gsze
Gsze
20/09/2023 15:36

Jeszcze tylko zaparkować w niedozwolonym miejscu i można zamienić Dacie na rowerek.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.