|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Nocny pożar na działce letniskowej

źródło: OSP Łubowo

Zastępy z trzech jednostek zostały zadysponowane go pożaru, jaki wystąpił w niedzielę na jednej z działek w Imielnie w gminie Łubowo.

Do zdarzenia doszło 1 października, po godzinie 4 rano. Wówczas to został zauważony pożar domu letniskowego, położonego w Imielnie na rodzinnych ogrodach działkowych „Piast”. 

Na miejsce zdarzenia skierowano zastępy OSP Łubowo, OSP Lednogóra oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych strażaków zastano rozwinięty pożar poddasza drewnianego budynku.

Działania polegały na podaniu prądów wody na płonący obiekt, a następnie częściowej rozbiórce obiektu celem jego dogaszenia oraz sprawdzenia kamerą termowizyjną. 

W wyniku pożaru nikomu nic się nie stało. Akcja strażaków została zakończona wczesnym rankiem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
01/10/2023 12:54

Czy rzeczywiście do gaszenia jednego, małego domku letniskowego nie stojącego w zwartej miejskiej zabudowie trzeba było zadysponować aż trzy jednostki gaśnicze i to aż z dwudziestoma strażakami ???© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.