|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Pożar dostawczaka na węźle Gniezno Północ

źródło: OSP Modliszewo

Dłuższy czas trwały utrudnienia w ruchu, spowodowane pożarem samochodu dostawczego, do jakiego doszło we wtorkowe popołudnie na zjeździe z S5.

Do zdarzenia doszło 3 października, przed godziną 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód dostawczy jadący od strony Bydgoszczy i zjeżdżający na węźle Gniezno Północ w stronę Gniezna, nagle zaczął się palić – ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na cały pojazd.

Na miejsce skierowano JRG Gniezno i OSP Modliszewo. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano auto dostawcze w całości objęte ogniem. Działania polegały na podaniu prądów wody w celu stłumienia pożaru oraz dogaszenia wypalonej konstrukcji pojazdu.

Z uwagi na zdarzenie zjazd z S5 w stronę Gniezna był zablokowany do czasu usunięcia spalonego auta z drogi.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bujdasz Patrol
Bujdasz Patrol
04/10/2023 02:15

Najwyższy czas wprowadzić tachografy na busy, Taką mam koncepcję,© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.