|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Ciało kobiety znalezione w pustostanie

Radiowóz policyjny na miejscu zdarzenia

W czwartkowe popołudnie w jednym z budynków przy ul. Składowej zostało ujawnione ciało kobiety. Na miejscu są służby.

Sytuacja miała miejsce 10 listopada, przed godziną 15. Wówczas to policjanci zostali skierowani na teren budynków pokolejowych w dalszej części parowozowni, przy przejściu z ul. Składowej na peron nr 3. W jednym z opuszczonych obiektów miano znaleźć kobietę niedającą oznak życia.

Po dotarciu na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie, a przybyły lekarz stwierdził zgon. Jak udało się nam dowiedzieć w KPP Gniezno, ciało należy do 66-letniej kobiety, bez stałego miejsca zamieszkania. Okoliczności jej śmierci ma potwierdzić wezwany na miejsce koroner.

Samo zdarzenie miało miejsce w rejonie, gdzie od dawna przebywają osoby bezdomne – niedawno informowaliśmy o interwencji w tym miejscu z udziałem straży pożarnej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.