|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Drugi raz wpadł z narkotykami. Tym razem skończył w areszcie

źródło: KPP Gniezno

25-latek trafił do miejsca odosobnienia po tym, jak drugi raz policjanci zatrzymali go ze sporą ilością narkotyków.

Sytuacja miała miejsce pod koniec sierpnia br. To wówczas podczas kontroli drogowej, prowadzonej we wsi Turostowo w gminie Kiszkowo, policjanci znaleźli przy 25-letnim kierującym niewielką ilość marihuany. Dalsze działania prowadzone w jego mieszkaniu pozwoliły na ujawnienie 100 gramów substancji krystalicznej, a także wagi elektronicznej oraz woreczków strunowych. – Mężczyzna został wtedy zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych substancji – informuje KPP Gniezno. Jak się okazało, nie powstrzymało to 25-latka od kontynuowania całego procederu.

Tym razem 20 października w godzinach popołudniowych, na terenie Kiszkowa policjanci kryminalni wraz z funkcjonariuszami drogówki zatrzymali do kontroli auto marki Volkswagen. Pasażerem był również ten sam 25-latek z tej gminy: – Mężczyzna ten na widok policjantów zachowywał się bardzo nerwowo. Po wezwaniu wydał funkcjonariuszom około 200 gramów substancji zabronionych, które zostały zabezpieczone do dalszych czynności procesowych – informują policjanci. 

Tym razem 25-latek został już zatrzymany na dłużej, bowiem prokurator po przedstawieniu zarzutów posiadania narkotyków w znacznej ilości, zwrócił się z wnioskiem o tymczasowy, trzymiesięczny areszt. Sąd Rejonowy przychylił się do tej decyzji. Młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.