|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zderzenie na skrzyżowaniu w Wierzbiczanach

W sobotnie, późne popołudnie na skrzyżowaniu dwóch dróg w rejonie Wierzbiczan w gminie Gniezno doszło do zderzenia samochodów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce 4 listopada, chwilę przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Opla jadącego od strony Szczytnik Duchownych w kierunku Jankowa Dolnego uderzył samochód osobowy marki Skoda zmierzający od strony Lubochni w kierunku Gniezna.

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno i OSP Strzyżewo Smykowe. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano pojazdy biorące udział w zdarzeniu oraz podróżujących, którzy wyszli z nich o własnych siłach. Jedna z osób wymagała pomocy medycznej, której udzielili najpierw strażacy, a potem zespół ratownictwa medycznego. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bubu
Bubu
04/11/2023 17:56

To w jaki stanie są okoliczne drogi woła o pomstę do nieba.. niebezpieczne, niewidoczne, pobocze zaniedbane… Drogi w okolicach Lubochnia to już porażka…z Woli Skorzedzkiej do Lubochni to się już jechać nie da… Ruch się zrobił ogromny a drogi nikt nie remontuje… Pani radna Brykczynska wspominała o remoncie, o ścieżkach rowerowych do Lubochni…i nic się nie dzieje, a rowerzystów w tych okolicach jest wyjątkowo dużo…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.