|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Skradła 10 tys. złotych z bankomatu. „Masz 3 dni na oddanie pieniędzy”

Pieniądze

Jednemu z gnieźnian we wtorek zostały skradzione pieniądze, które ten wypłacał w bankomacie w centrum miasta. Mężczyzna daje czas sprawczyni na oddanie gotówki.

Skontaktował się z nami jeden z mieszkańców, którego ojca spotkała taka sytuacja w bankomacie jednej z mniejszych placówek przy ul. Chrobrego.

– Sytuacja była taka, że schyliłem się, bo wypadła mi część pieniędzy. Widziałem kobietę wchodzącą ale odwróciłem się na moment, a ona od razu złapała za gotówkę i wyszła z punku pobierania pieniędzy! – informuje. W sumie miało zostać skradzionych 10 tys. złotych.

– Sprawa została zgłoszona na policję, monitoring jest zabezpieczony i policja ma twój wizerunek. Masz 3 dni na dobrowolne oddanie pieniędzy bądź sprawa o kradzież i przywłaszczenia mienia zostanie  skierowana do sądu – ostrzega poszkodowany.

Przypomnijmy, że kara za kradzież zgodnie z art. 278 Kodeksu karnego wynosi od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grażyna
Grażyna
10/11/2023 10:28

Witam serdecznie osoba która sięgnęła po nie swoje pieniądze prędzej czy później dosięgnie ją karma ja zawsze oddaję dlatego mi się dobrze żyje wiem że dobro wraca i mam nadzieję że te pieniądze które ta pani ukradła odda i sumienie ją ruszy© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.