|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Przypalona potrawa powodem interwencji służb w markecie

źródło: trzemeszno24.info

Zastępy z trzech jednostek zostały zadysponowane do potencjalnego wycieku gazu w supermarkecie. Na miejscu okazało się, że powodem interwencji jest coś zupełnie innego.

Sytuacja miała miejsce 16 listopada, około godziny 11. To wówczas wpłynęło zgłoszenie o wycieku gazu w budynku supermarketu znajdującym się przy alei Odzyskania Niepodległości w Trzemesznie.

Na miejsce zadysponowano strażaków OSP Trzemeszno, OSP Kruchowo oraz JRG Gniezno. Jak informuje trzemeszno24.info, z uwagi na zagrożenie sklep został ewakuowany, a także zaczęto usuwać pojazdy z parkingu i zamknięto pobliską ulicę.

Ostatecznie jednak zagrożenia ulatniającym się gazem nie wykryto, bowiem, jak ustalił serwis, powodem alarmu miała być przypalona potrawa. Dlatego po wszystkim działania służb zostały zakończone.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sze
Sze
19/11/2023 16:37

Zapewne bagietka z czosnkiem, która zawsze śmierdzi mi gazem© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.