|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wypadła autem do rowu na S5

źródło: KPP Żnin

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem mieszkanki powiatu gnieźnieńskiego doszło kilka dni temu na drodze ekspresowej S5 w powiecie żnińskim.

Zdarzenie miało miejsce 16 listopada, około godziny 17 w Bożejewicach (między Rogowem a Żninem). Jak informuje KPP Żnin: – 26-letnia mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, która kierowała oplem astrą, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze (zmrok, mokra nawierzchnia, opady deszczu), w rezultacie czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu, gdzie kilkukrotnie koziołkowała.

26-latka została przewieziona do szpitala, ale ostatecznie nie odniosła ona poważniejszych obrażeń. Jak ustalili policjanci, była trzeźwa. Funkcjonariusze zwracają się do kierowców: – Przypominamy, że nadmierna lub niedostosowana do warunków ruchu prędkość, może być bardzo niebezpieczna i bywa tragiczna w skutkach. Dlatego apelujemy do kierowców o rozsądek i ostrożną, zgodną z przepisami jazdę.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.