|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Zabrała torebkę z pieniędzmi. Kto rozpoznaje sprawczynię? (aktualizacja)

Policjanci poszukują kobiety, którą uchwycił sklepowy monitoring – ma ona na sumieniu zabranie torebki z dokumentami i pieniędzmi.

Aktualizacja: Dane sprawczyni zaboru mienia zostały już ustalone.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zwróciła się z komunikatem do mieszkańców z prośbą o identyfikację kobiety uchwyconej na nagraniu z monitoringu.

– Do przywłaszczenia znalezionej torebki z zawartością dowodu osobistego, legitymacji krwiodawstwa i dwóch portfeli z zawartością pieniędzy w kwocie 1670 złotych na szkodę mieszkańca Gniezna doszło 20 października 2023 roku w sklepie spożywczym mieszczącym się przy ul. Mieszka I w Gnieźnie. Kamery monitoringu uchwyciły sprawczynię – informuje KPP Gniezno, prezentując podejrzaną o dokonanie tego czynu.

Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Witoldem Krysińskim pod numerem telefonu 47 77 21 281 lub z dyżurnym Policji w Gnieźnie 47 77 21 211, adres e-mail: witold.krysinski@po.policja.gov.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kot
Kot
25/11/2023 21:26

Trochę staro wygląda jak na dziewczynę

ojcnew
ojcnew
23/11/2023 22:46

To z 20 października? To trochę komuś czasu zajęło zanim się zorientował. Chyba że nasi stróże prawa tak sprawnie działają.

Qter
Qter
23/11/2023 15:18

Roztargniona jak sędzia na stacji benzynowej?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.