|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Nietrzeźwy stoczył się pod jadący samochód

Wracamy do sprawy zdarzenia, do jakiego doszło w sobotni wieczór na ul. Witkowskiej, gdzie poszkodowany został pieszy, który wpadł pod jadący samochód.

O zdarzeniu informowaliśmy jeszcze w sobotę, późnym wieczorem, choć były to nieoficjalne informacje.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 25 listopada przed godziną 22, idący chodnikiem na ul. Witkowskiej 39-letni obywatel Białorusi, znajdując się w stanie nietrzeźwości, stracił równowagę w wyniku czego wtargnął na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Volkswagen Touran. W wyniku potrącenia mężczyzna następnie upadł, uderzając głową w krawężnik. 

Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Gnieźnie. Kierująca samochodem 42-latka, mieszkanka naszego powiatu, była trzeźwa. Od 39-latka natomiast pobrano krew do badań. Postępowanie w sprawie trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Taka kultura
Taka kultura
27/11/2023 15:10

Jakoś mnie to nie dziwi.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.