|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Notorycznie okradała drogerię. Cwana 28-latka z zarzutami

Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży kobiecie z Ukrainy, która od dłuższego czasu wynosiła przedmioty z jednego ze sklepów na terenie Gniezna. Myślała, że kradnąc poniżej limitu przestępstwa, nic jej nie grozi.

W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przyjęte zostały zawiadomienia dotyczące notorycznych kradzieży artykułów higienicznych, kosmetycznych oraz perfum. Do zdarzeń dochodziło w jednej z drogerii na terenie miasta.

– Sprawa miała swój początek w miniony piątek, kiedy to sprawczyni kradzieży została ujęta przez personel sklepu. Szybko okazało się, że 28-letnia obywatelka Ukrainy pojawiała się co w drogerii co jakiś czas. Zabierała różne artykuły i po prostu wychodziła. Zarówno momenty kradzieży, jak też wizerunek sprawczyni zarejestrowały sklepowe kamery – informuje KPP Gniezno.

Jak dodali policjanci, kobieta próbowała się wycwanić, gdyż kradła przedmioty poniżej limitu odróżniającego wykroczenie od przestępstwa. Niemniej, policjanci potraktowali jej działania jako przestępstwo popełnione czynem ciągłym. Dlatego 28-latka usłyszała zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana. Sprawa jest w toku.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Shadow
Shadow
29/11/2023 11:45

Na nich już chyba pora,na zachodzie ukrainy wojny nie ma ,zelenski pewnie da im darmowe mieszkania i socjal … ;]

asd
asd
29/11/2023 08:22

„Cwana 28-latka z zarzutami” – skoro dała się załapać to nie taka cwana

Brawo politycy
Brawo politycy
28/11/2023 09:12

Sądzę, że w zakładach karnych muszą zmienić język urzędowy. Bo polski jest w mniejszości.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.