|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Mężczyzna spadł z wysokości w centrum Gniezna po czym wrócił do domu

W internecie pojawił się film ze zdarzenia, które miało miejsce kilka dni temu w centrum Gniezna. Policja potwierdza zgłoszenie, ale nie opis samego materiału.

W środowe przedpołudnie na stronie społecznościowej na Facebooku „Spotted: Gniezno” pojawił się film z nagrania monitoringu, na którym widać mężczyznę, który spadł z górnego poziomu kamienicy przy ul. Mieszka I na chodnik. Po wszystkim młoda osoba wstaje i wraca z powrotem do budynku. Do zdarzenia miało dojść 30 listopada.

Film na stronie opisano, jakoby mężczyzna miał być pijany i spaść z 4. piętra kamienicy, po czym wstać i wrócić na imprezę.

W sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Jak nas poinformowano, zdarzenie faktycznie miało miejsce 30 listopada w godzinach popołudniowych, ale 18-letni mężczyzna miał upaść z 1. piętra kamienicy, a nie 4-ego. Nie potwierdzono nam także, by mężczyzna był w momencie zdarzenia pijany. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego – po przebadaniu na miejscu mężczyzna trafił do szpitala.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
06/12/2023 16:48

Spiderman Spiderman ale.musi popracować na ładowaniem© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.