|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

15-latek ukradł kartę bankomatową i płacił nią „na mieście”

źródło: KPP Gniezno

Ustalona została już tożsamość chłopaka, który kilka tygodni temu skradł kartę bankomatową i za jej pomocą dokonał kilku płatności.

W miniony wtorek 6 grudnia Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat, w którym apelowała o informacje na temat młodego mężczyzny, który miał dokonać nieuprawnionych transakcji na koncie jednej z mieszkanek powiatu gnieźnieńskiego. Opublikowano jego wizerunek z autobusu MPK oraz jednego ze sklepów na terenie miasta.

Obecnie, jak informuje KPP Gniezno, jego tożsamość jest już znana: – Ustalono tożsamość sprawcy przywłaszczenia karty bankomatowej i płatności nią jeden raz w autobusie i trzy razy w sklepie spożywczym. To 15-letni gnieźnianin, który usłyszał już zarzuty dotyczące popełnienia czynów karalnych. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
06/12/2023 22:48

To dzisiaj jest 6 grudnia© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.