|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Wyniósł dwa kartony sprzętu ze sklepu. Jest poszukiwany

kadr z nagrania KPP Gniezno

Policjanci proszą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny, który dopuścił się kradzieży w sklepie budowlanym na terenie Gniezna.

Komunikat w sprawie zamieściła KPP Gniezno. Do zdarzenia doszło 18 listopada br. około godziny 18:30.

– Nieznany na chwilę obecną sprawca przyjechał samochodem i zaparkował w pobliżu sklepu budowlanego mieszczącego się przy ulicy Składowej w Gnieźnie. Mężczyzna opuścił auto i wszedł do środka, po czym zabrał wiertarko – wkrętarkę akumulatorową i agregat prądotwórczy, po czym opuścił sklep nie płacąc za towar – informuje KPP Gniezno. Monitoring wizyjny zarejestrował wizerunek sprawcy przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantem asp. szt. Witoldem Krysińskim pod numerem telefonu 47 77 21 281 lub dyżurnym Policji w Gnieźnie 47 77 21 211, adres e-mail: witold.krysinski@po.policja.gov.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
19/12/2023 22:31

Bardzo dobrze zrobił. Za podejście do klienta w tym sklepie to się nie dziwię że ktoś tak zrobił.
A jak traktuje się tam ludzi i to jeszcze po wypadku który jest z winy pracownika to wiem osobiście.

ja i mój jj
ja i mój jj
19/12/2023 20:43

Osoba odpowiedzialna za monitoring do zwolnienia.A druga sprawa jak się oszczędza i jedna osoba ma wykładać towar siedzieć na kasie ,przyjmować towar łapac złodzieji w sklepie za najniższą krajową to czego się dziwić

Genas
19/12/2023 13:10

Szukaj wiatru w polu! A gdzie nr rej. samochodu? Na parkingu nie ma monitoringu?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.