|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Plaga kradzieży katalizatorów. Policja przestrzega kierowców

W ostatnim czasie na terenie Gniezna odnotowano większą liczbę zdarzeń związanych z kradzieżą katalizatorów z pojazdów. Dotyczą one jednej marki samochodu.

W ciągu ostatnich tygodni na terenie Gniezna policjantom zgłoszono już kilka kradzieży katalizatorów samochodowych. Zniknęły one z pojazdów marki Renault Scenic lub Megane.

Jak informuje KPP Gniezno, do kradzieży doszło w Gnieźnie na ulicy bł. Jolenty, Roosevelta, Słowackiego, Gdańskiej, Traugutta, Kilińskiego i w jednym przypadku w Trzemesznie.

– Do opisywanego procederu przestępczego najczęściej dochodzi w porze nocnej. Przedmiotem zainteresowania złodziei są pojazdy zaparkowane w miejscach ciemnych, odosobnionych i nieobjętych monitoringiem czy ochroną. Przestępcy działają tam, gdzie istnieje niskie ryzyko, że zostaną zauważeni – informują.

Policjanci ostrzegają: Jeżeli zauważycie Państwo osoby podejrzane w pobliżu zaparkowanych pojazdów prosimy o odpowiednią reakcję i kontakt z dyżurnym policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.