|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Zderzenie na ośnieżonej drodze w poniedziałkowy ranek

źródło: OSP Witkowo

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 22 stycznia w godzinach rannych na drodze powiatowej prowadzącej z Witkowa do Trzemeszna.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia, przed godziną 7 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości wsi Folwark doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów dostawczych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy dwóm osobom poszkodowanym w zdarzeniu. 

Strażacy zabezpieczyli rejon zdarzenia i uszkodzone auta, a po wykonaniu czynności przez policję udrożniono szosę, która przez pewien czas była zablokowana.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szofer
szofer
22/01/2024 20:40

Ta droga jest chyba felerna. Co rusz jest tam wypadek!

Maciek
Maciek
22/01/2024 19:07

Oczywiście droga nie odśnieżona co się dzieje w tym powiecie czas na dymisję natychmiast

wodzirej
wodzirej
22/01/2024 16:50

Jak dwa dostawczaki jadą naprzeciw siebie, to efekt jest zawsze prawdopodobny. Jeden kurier, drugi express, Zapewne wina śniegu i ostrego zakrętu. A może pomyślunku zabrakło?

Marek
Marek
22/01/2024 15:11

A po co odśnieżać. Droga z Mnichowa do Gniezna nadal zawalona śniegiem. Wystarczy znak postawić. Dzisiaj o 13.30 ekipa 3 osób walczyła żeby postawić znak zamiast walczyć łopatami ze śniegiem.
Teraz znak może zostać na lata bo dziury na pewno się pojawią. Tacy racjonalizatorzy można by powiedzieć.

Janusz
Janusz
22/01/2024 13:11

Tak powiat dba o drogi.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.