|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Drugie poranne uderzenie autem w drzewo

źródło: OSP Kiszkowo

Krótko po tym, jak służby zostały powiadomione o porannym wypadku w gminie Czerniejewo, doszło do innego zdarzenia – tym razem niedaleko Kiszkowa.

Wcześniej informowaliśmy o wypadku, który miał miejsce w Grabach niedaleko Czerniejewa – do zdarzenia doszło 23 stycznia, a zgłoszenie przyszło około 5:43 rano – w wyniku uderzenia autem w drzewo dwie osoby trafiły do szpitala (zobacz więcej). 

Chwilę po tym przyszło drugie zgłoszenie, ale tym razem z rejonu wsi Węgorzewo w gminie Kiszkowo. Tam to na szosie doszło do podobnego zdarzenia, bowiem samochód osobowy także uderzył w przydrożne drzewo. 

Na miejscu działania podejmowało OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno, a podróżującej autem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Także i w tym przypadku policja ustala okoliczności zdarzenia. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.