|  Rafał Wichniewicz  |  9 komentarzy

Fragment balkonu spadł na pieszą idąca chodnikiem

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej w czwartkowe popołudnie – od kamienicy oderwał się fragment balkonu i uderzył pieszą.

Zdarzenie miało miejsce 1 lutego, przed godziną 15. Służby zostały powiadomione o kobiecie, którą miał uderzyć fragment odpadającej od budynku elewacji.

Na miejscu zastano spory fragment balkonu, który oderwał się i uderzył przechodzaca chodnikiem pieszą. Poszkodowana trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i została przewieziona do szpitala.

Przybyli na miejsce strażacy odgrodzili chodnik i oderwali kolejne luźne fragmenty balkonu. Na miejscu była także policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ida
Ida
02/02/2024 13:04

Ja po tym chodniku już dawno nie chodzę. Jeszcze mi życie miłe!

Kuba
Kuba
02/02/2024 12:30

O tym budynku pisano już prawie rok temu -zobacz komentarze! https://gniezno24.com/interwencje/36065/od-kamienicy-odrywal-sie-tynk-interweniowali-strazacy/
Taką internetową gazetę powinni czytać ludzie odpowiedzialni za miasto. Czy to nieodpowiedzialność czy kpina z mieszkańców?

Michal
Michal
22/02/2024 15:04
Odpowiedź  Kuba

Czytać należy z ZROZUMIENIEM. A kiedy się nie rozumie co czyta to się o tym nie pisze. To co pokazałeś to róg Mieszka I i Moniuszki cymbalku.

lokator
lokator
02/02/2024 12:11

Ta chata już z dawno była zgłaszana władzom, ale kto w tym mieście jest czuły na bezpieczeństwo mieszkańców. A estetyka? Dobre sobie. Widać, że tej nieruchomości nie dotknął kryzys pustostanów lokali użytkowych, czyli, że kasa płynie, a chałupa niech się sypie. I wstyd! Oby kolejny kawał muru nie zabił człowieka. Bo się właściciel nie wypłaci do smierci.

Tadeusz
Tadeusz
01/02/2024 22:21

Kiedyś zwróciłem się z pytaniem do Nadzoru Budowlanego, dlaczego nie pilnują takich budynków, które zagrażają bezpieczeństwu ludzi, na co dostałem odpowiedź, ze oni nie maja obowiązku chodzić po mieście i zadzierać głowę, by sprawdzać stan elewacji! Oni czekają tylko na sygnały od mieszkańców. No to ja się pytam, od czego właściwie jest Straż Miejska i prezydent miasta, który powinien pełnić role gospodarza?

Zły
Zły
01/02/2024 18:46

Za co ta Nowakowa bierze od ludzi pieniądze, jak nie stać ją nawet na remont elewacji. Kobieta szła z 3letnim dzieckiem …..

Taka Polska
Taka Polska
01/02/2024 17:58

Nadzór budowlany w naszym mieście i powiecie to fikcja. Prawo jest tylko sugestią i pośmiewiskiem.

Jakub
Jakub
01/02/2024 15:59

Ul. wrzesińska jest tak syfista, że się nie dziwię. Jeśli miasto i właściciele kamienic nie ogarną tej ulicy, to takich przypadków będzie coraz więcej. Na tej ulicy są naprawdę najpiękniejsze kamienice naszego miasta, ale ulica od dekad jest zaniedbywana, zawalona autami, a przez to fasady kamienic są okopcone smogiem. Miasto powinno zrobić tam rewitalizację, a ulicę przekształcić w deptak. Wiem, że przeciw temu pomysłowi (pojawiał się już wcześniej) protestowali właściciele kamienic i handlarze i usługodawcy z mieszcących się tam lokali usługowych, ale widać teraz dobitnie do jakiego syfu doprowadzilo takie ekaploatowanie tej ulicy, jakie mamy obecnie. Warszawska powinna być deptakiem łączącym Rynek i Targowisko i basta. Zyska na tym wizerunek miasta, mieszkańcy, turyści i w konsekwencji także właściciele lokali i ich najemcy.

Ostatnio edytowane 2 miesięcy temu przez Jakub
Fritz
Fritz
04/02/2024 22:22
Odpowiedź  Jakub

Co ty jarasz? Tu nie chodzi o Wrzesińską ale o Warszawską i co mają samochody do odpadających tynków i pustych nie remontowanych i brudnych kamienic?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.