|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Pożar w oficynie przy ul. św. Wawrzyńca

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki wystąpił w jednym z budynków posesji w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 19 lutego, po godzinie 13 w oficynie znajdującej się na terenie jednej z nieruchomości przy ul. św. Wawrzyńca. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki miał wystąpić w piwnicy budynku mieszkalnego.

Na miejsce skierowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały gęste zadymienie wydobywające się z budynku oficyny w głębi podwórka – pożarem objęta była jedna z komórek lokatorskich w piwnicy. Działania ograniczyły się do stłumienia źródła ognia i dogaszeniu palących się przedmiotów.

Na miejscu obecna była także policja. Na czas prowadzonych działań przejazd ul. św. Wawrzyńca od Dalkoskiej w kierunku Targowiska został zablokowany.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.