|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Mieszkańcy zgłaszali problem, ale nieprawidłowości nie wykryto

źródło: WITD

Inspektorzy drogowi z Gniezna interweniowali na prośbę mieszkańców i kontrolowali miejsce, w którym miało dochodzić do nieprzestrzegania przepisów dotyczących przejazdu pojazdów nienormatywnych.

Inspektorzy z oddziału w Gnieźnie od kilku dni otrzymywali sygnały od mieszkańców gminy Łubowo w związku z budową nowej farmy fotowoltaicznej. Sprawa dotyczyła poruszania się ciężarówek, których kierowcy lekceważyli znak zakazu wjazdu dla pojazdów o dużych gabarytach.

– Patrol z Gniezna podjął więc działania w różnych dniach, aby zweryfikować te doniesienia. Akcja była prowadzona we współpracy z KPP WRD w Gnieźnie. Podczas wykonywania czynności służbowych w miejscu przejazdu ciężarówek inspektorzy nie stwierdzili naruszeń – informuje WITD.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
04/03/2024 08:17

Dziwi mnie ta zawiść ludzi, każdy dobrze wie że przez naszą miejscowość przejeżdżają tiry każdego dnia. Można to zaobserwować przejeżdżając naszymi drogami. Pewnie problem leży natury finansowej niż faktyczny.

Snsn
Snsn
28/02/2024 16:48

Ale akcja

z Dalek
z Dalek
27/02/2024 22:16

A co z ulica Cienistą? Budynki drżą, Jest zakaz i nikt się tym nie przejmuje. a w ogóle jest bałagan ze znakami, kto je ustawia i kto sprawdzą to w praktyce?

Obserwator
Obserwator
27/02/2024 20:11

Tam jest znak 10 ton.To 10 ton to jest ponad gabaryt?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.