|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rozpylony gaz pieprzowy w szkole. Interweniowały służby

W poniedziałkowe południe policja i straż pożarna zostały powiadomione, że w jednej z placówek podległych powiatowi doszło do rozpylenia nieznanej substancji.

Sytuacja miała miejsce w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 przy ul. Sienkiewicza, przed godziną 13. To wówczas w trakcie przerwy na jednym z korytarzy uczniowie i personel wyczuli gryzący zapach. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano o natychmiastowej ewakuacji budynku.

O sytuacji powiadomiono służby – na miejscu pojawił się patrol policji oraz straż pożarna. Strażacy sprawdzili wnętrza budynku za pomocą mierników wielogazowych, jednak nie stwierdzili oni już zagrożenia – budynek został przewietrzony. Wstępnie ustalono, że przyczyną miał być rozpylony gaz pieprzowy.

Nikt z uczniów i nauczycieli nie wymagał pomocy medycznej. Postępowanie wyjaśniające w sprawie zdarzenia trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.