|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Przy bankomacie znaleziono gotówkę. Właściciel jest poszukiwany

Nieznana osoba zagubiła pieniądze, które uczciwy znalazca postanowił przekazać na policji. Ich właściciel jest poszukiwany.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje, że 2 marca br. przed godziną 11 dyżurnemu funkcjonariuszowi jedna z mieszkanek przekazała gotówkę, którą znalazła w podajniku bankomatu Milenium przy ul. Chrobrego. – Chwilę wcześniej od bankomatu oddalił się mężczyzna. To on może być właścicielem pieniędzy – informuje KPP Gniezno.

Jak informuje komenda, gotówka została przekazana do Biura Rzeczy Znalezionych i to tam należy się po nią zgłosić. Znajduje się ono w Starostwie Powiatowym przy ulicy Jana Pawła II 2 9/10 – w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego, pokój 0.34, telefon 61 424 66 22.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.