|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Areszt dla pijanego sprawcy wypadku, w którym ucierpiały dzieci

źródło: KPP Gniezno

Trzymiesięczny areszt zastosował dziś Sąd Rejonowy w Gnieźnie dla 38-letniego kierowcy, który w minioną sobotę spowodował wypadek drogowy w stanie upojenia alkoholowego.

Wracamy do sprawy, o której informowaliśmy w godzinach porannych – mowa o wypadku, który miał miejsce 30 marca na drodze między Oborą a Dębnicą.

Tam to w godzinach wieczornych 38-letni mężczyzna spowodował wypadek, w którym poszkodowane zostały dwie pasażerki w wieku 11 i 13 lat – obie trafiły do szpitala z obrażeniami. Jak również podaliśmy wcześniej, sprawca zdarzenia miał aż 3,6 promila alkoholu (zobacz więcej)

Teraz, jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji, sprawca tego zdarzenia został na wniosek prokuratora aresztowany na trzy miesiące. 38-latek odpowie za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.