|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Pijany wjechał na środek ronda. Później wpadł jego syn

źródło: KPP Gniezno

Wracamy do sprawy sprzed tygodnia, kiedy to na środek ronda PCK wjechał samochód, którego kierujący był pijany. Sprawa ma kolejną odsłonę.

Tydzień temu w święta informowaliśmy o samochodzie, którego kierowca „nie wyrobił” przed rondem Polskiego Czerwonego Krzyża i zjeżdżając z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego zatrzymał się na środku wysepki, taranując wcześniej znak. 57-letni kierowca miał wówczas 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Po zdarzeniu kierowca trafił na komendę, gdzie przeprowadzono z nim dalsze czynności, a jego auto zabezpieczył 38-letni syn.

– Dwa dni później w ręce policjantów drogówki wpadło aż 5 kierowców znajdujących się po alkoholu, w tym 38-latek – syn mężczyzny, który wjechał autem na środek ronda. Gnieźnianin wpadł podczas kontroli drogowej na ul. Dworcowej w Gnieźnie. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 0,6 promila alkoholu – informuje dzisiaj KPP Gniezno.

Teraz obaj mężczyźni mają zatrzymane prawo jazdy i odpowiedzą przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
07/04/2024 16:46

Jaki tatuś taki synek.

Obserwator
Obserwator
07/04/2024 15:45

Teraz czas na matkę i rodzina w komplecie

Ania
Ania
07/04/2024 15:22

Czyli jaki ojciec taki syn

Jax
Jax
07/04/2024 15:10

I tak myślę, że powinni ich posadzić dla przykładu, a nie tylko jakieś grzywny i coś tam w zawieszeniu. W Gębarzewie mają cele rodzinne chyba ? 🙂© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.