|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Kierowcy zdali poranny test

źródło: KPP Gniezno

Od wczesnych godzin rannych policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie i Posterunku Policji w Fałkowie prowadzili działania pn. „Trzeźwy Poranek”.

Podobnie jak w dotychczasowych tego typu akcjach, tak i dzisiaj funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem było sprawdzenie stanu trzeźwości kierowców.

Jak informuje KPP Gniezno, tego typu akcje mają na celu poprawienie bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie tych, którzy stwarzają realne zagrożenia – przede wszystkim nietrzeźwych kierowców.

Gnieźnieńscy policjanci poinformowali, że w czasie trwania akcji w Żydowie policjanci przebadali 280 kierowców. – Wszyscy byli trzeźwi. Kolejne tego typu działania będą przeprowadzone niebawem – informuje KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuntakinte
Kuntakinte
20/05/2024 13:31

Ha ha ha ha ha ha A reszta nawalona i wczorajsza pojechała inną drogą© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.