|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wieczorny wypadek na DK15

źródło: trzemeszno24.info

W poniedziałkowy wieczór służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca, chwilę przed godziną 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości miejscowości Lubiń (na skrzyżowaniu do tej wsi) doszło do zdarzenia trzech samochodów osobowych. W jego wyniku cztery osoby zostały poszkodowane, w tym jedna ciężko – została zakleszczona w pojeździe i kilkanaście minut trwało jej uwalnianie z pojazdu. 

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano zderzenie trzech samochodów osobowych, cztery osoby poszkodowane, w tym jedna uwięziona w pojeździe. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu tej osoby poszkodowanej, następnie zostały one przekazane zespołowi ratownictwa medycznego i przewiezione do szpitala – mówił mł. bryg. Łukasz Michalak, zastępca komendanta KP PSP Gniezno. Jak informuje trzemeszno24.info, poszkodowane cztery osoby trafiły do szpitali w Gnieźnie i Mogilnie. 

W działaniach brały udział JRG Gniezno, OSP Trzemeszno, OSP Kruchowo oraz strażacy z sąsiedniego powiatu – JRG Mogilno, OSP Kwieciszewo i OSP Wylatowo. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany – wyznaczono objazdy. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.