|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Obywatelskie zatrzymanie zakończone w polu

Najpierw doprowadził do kolizji, potem zaczął uciekać, a jazdę zakończył w polu. W sobotnie przedpołudnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego.

Sytuacja miała miejsce 8 czerwca, po godzinie 11. Kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z centrum Gniezna zauważył, że podążający za nim mężczyzna w innym aucie zachowuje się bardzo niepewnie.

Po dojechaniu w rejon Lasu Jelonek, przed rondem, auto zaczęło go wyprzedzać, po czym doszło do kolizji – sprawca uderzył w bok omijanego pojazdu i zaczął się oddalać. Wówczas poszkodowany postanowił go zatrzymać, ale w międzyczasie powiadomił policję o całym zdarzeniu.

Po dojechaniu do Żelazkowa, uciekający skierował się na Kędzierzyn i dalej na Nową Wieś Niechanowską. Tam doszło do próby zatrzymania, która zakończyła się zepchnięciem auta sprawcy do rowu, a w rezultacie pojazd zatrzymał się na skraju pola.

Na miejsce dotarł patrol policji oraz OSP Niechanowo i JRG Gniezno powiadomione o zdarzeniu drogowym. Kierującym, który uciekał, okazał się 25-latek. Według naszych ustaleń był nietrzeźwy – został przewieziony karetką do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.