|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Skradł rynny i zniszczył opierzenie. 40-latek z zarzutami

źródło: KPP Gniezno

Mężczyzna, który w nocy z poniedziałku na wtorek wszedł na jedną z nieruchomości w centrum i skradł elementy rynny, został ustalony i zatrzymany.

W jednym z miejsc w centrum Gniezna trwają prace remontowe, które upatrzył sobie mieszkający w mieście 40-latek. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, mężczyzna postanowił skorzystać z okazji i we wtorek 18 czerwca, przed godziną 2 wszedł na teren prac i powyrywał miedziane rynny, uszkadzając przy tym opierzenie.

– Kradzież ujawnili, po przyjściu do pracy, pracownicy firmy wykonującej remont. Straty z tego tytułu wyniosły 13 tysięcy złotych – informuje KPP Gniezno. Jak dalej dodano: – Złodziej został przez kryminalnych wytypowany, następnie zatrzymany przez patrol referatu patrolowo – interwencyjnego. 40-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i kradzieży. Przyznał się do zarzutów. Rynny sprzedał w punkcie skupu złomu.

Jak informują policjanci, mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Teraz odpowie przed sądem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Państwo z dykty
Państwo z dykty
21/06/2024 08:08

Słaba ta resocjalizacja w naszym kraju. Chyba malowanie chmurek nie pomaga…

Obserwator
Obserwator
20/06/2024 14:45

No ładnie miedziane rynny…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.