|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wypadek na szosie w Świątnikach Małych

Wypadek drogowy

W poniedziałkowy wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna do Janowca Wielkopolskiego doszło do wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło 21 listopada, około godziny 17 w rejonie skrzyżowania ww. szosy i drogi prowadzącej do Świątnik Małych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miało tam miejsce zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym, w wyniku czego drugi z pojazdów przemieścił się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Zdziechowa, OSP Mieleszyn, OSP Karniszewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce zastano rozbity mniejszy z pojazdów oraz pięć osób podróżujących, które były poszkodowane – trzy z nich trafiły pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który następnie przewiózł je do szpitala.

Okoliczności wypadku ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Z okolic
Z okolic
22/11/2022 21:53

Ten krzyż na ostatnim zdjęciu najlepiej świadczy o tym jakie to niebezpieczne skrzyżowanie. Może by w końcu ktoś pomyślał o tym by coś zrobić z tym© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.