|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Unikając odsiadki, ukrywał się nad morzem

źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 42-latka, który miał zasądzony pobyt w więzieniu za załamanie zakazu sądowego.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, pół roku temu tutejszy Sąd Rejonowy wystosował list gończy za 42-letnim obywatelem Ukrainy, przebywającym na terenie Polski, który złamał zakaz sądowy. Mężczyzna miał zasądzony wyrok 182 dni pozbawienia wolności.

– Gdy jego sprawa poszukiwawcza trafiła do gnieźnieńskich policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób, od razu było wiadomo, że wcześniej, czy później zostanie zatrzymany. Intensywne czynności operacyjne wykonywane przez funkcjonariuszy pozwoliły ustalić, że 42-latek ukrywa się na terenie Gdyni. Tam w miniony piątek udali się mundurowi z Gniezna. Poszukiwany został zatrzymany zaraz po wyjściu z mieszkania, które wynajmował – informuje KPP Gniezno.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, by zacząć odbywanie zaległej odsiadki – mury opuści najpewniej pod koniec tego roku.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
03/07/2024 14:28

Brawo pieski© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.