|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kolejny „Trzeźwy poranek” w gminie Witkowo

źródło: KPP Gniezno

Dzisiaj od rana funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki i Komisariatu Policji w Witkowie kontrolowali stan trzeźwości kierujących pojazdami na terenie tej miejscowości.

W trakcie trwania akcji skontrolowano prawie 630 kierujących. Jak informują, mimo naszych licznych apeli w dalszym ciągu zdarzają się przypadki nieodpowiedzialnego i lekkomyślnego zachowania kierujących, którzy decydują się wsiąść za kierownicę na podwójnym gazie.

– W trakcie prowadzonych działań policjanci zatrzymali kierującego volvo, który zdecydował się wsiąść za kierownicę w stanie po użyciu alkoholu. Wynik badania to 0,2 promila. 72-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swój czyn odpowie przed sądem – informują policjanci dodając, że nie ma tolerancji dla jakichkolwiek wykroczeń w tym zakresie.

To już kolejna tego typu akcja w ostatnim czasie na terenie gminy Witkowo. W trakcie przeprowadzonej tydzień temu również ujawniono jednego kierowcę.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.