|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Sprzedawał w internecie meble… których nie miał. Oszukał aż 30 osób

Policja

23-letni mieszkaniec naszego powiatu usłyszał zarzuty za dokonanie licznych oszustw, dokonanych za pośrednictwem sieci.

Co najmniej 30 osób z całej Polski dało się nabrać na ofertę 23-letniego mężczyzny, który w internecie oferował na sprzedaż meble ogrodowe. Wszyscy oni uwierzyli w ogłoszenie, dokonali zapłaty na konto bankowe, ale ostatecznie towaru nie otrzymali bo sprzedawca.. po prostu go nie miał.

– Sprawa wyszła na jaw, gdy nieprawidłowości przy obsłudze rachunku bankowego zgłosił na Policję jeden z banków. W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów z Wydziału ds. Przestępczości Gospodarczej okazało się, że oszustem jest 23-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego – informuje KPP Gniezno. Jak dalej dodają funkcjonariusze: – 23-latek nie kwestionował swojej winy. Powiedział policjantom, że zrobił to, bo ma trudną sytuację finansową i w ten sposób chciał zarobić sobie na własne potrzeby.

Teraz 23-latkowi za dokonane oszustwa grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pytacz
Pytacz
22/11/2022 21:14

Kto kupuje meble w internecie…?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.