Przejdź do treści głównej


Potrącenie rowerzysty na Rondzie Gnieźnieńskich Olimpijczyków

We wtorkowy wieczór na Rondzie Gnieźnieńskich Olimpijczyków doszło do potrącenia mężczyzny jadącego rowerem.

Zdarzenie miało miejsce 12 listopada, około godziny 21:30.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierująca samochodem, jadąc od strony ul. Wrzesińskiej w stronę wiaduktu, potrąciła rowerzystę znajdującego się na rondzie, który jadąc od ul. Warszawskiej zamierzał skręcić w kierunku ul. Witkowskiej.

Poszkodowany w zdarzeniu 45-letni rowerzysta został przebadany na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego – nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierująca autem 47-letnia kobieta została ukarana mandatem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Jarek
Jarek
14/11/2024 13:45

No i gdzie wrogowie odseparowanego ruchu rowerów na Roosevelta i Pustachowskiej?
Nagle ucichli?