|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Uderzyła w auto i odjechała. Właścicielka pojazdu poszukuje sprawczyni

W miniony czwartek na terenie parkingu przy markecie przy ul. Poznańskiej, doszło do uszkodzenia stojącego samochodu. Sprawczyni miała odjechać z miejsca zdarzenia.

O sytuacji informuje jedna z gnieźnianek, którą spotkała ta sytuacja. 1 grudnia br. około godziny 14:30 na parkingu przy Biedronce (ul. Bluszczowa) jej auto miał uszkodzić samochód marki Volkswagen Golf plus w błękitnym kolorze. Pojazd uderzył hakiem w samochód poszkodowanej podczas cofania.

– W aucie znajdowały się 2 kobiety. Kamery zarejestrowały, że na teren Biedronki wjechały o 14:11 a wyjeżdżały koło 14:30. Kobieta wycofując swój pojazd uderzyła w przód mojego auta, było to na tyle silne uderzenie że musiała być świadoma zaistniałej sytuacji, aczkolwiek mimo to postanowiła oddalić się z miejsca zdarzenia – informuje, prosząc osoby, które były świadkami tej sytuacji albo mają wiedzę o tym, kto jest właścicielem pojazdu, o kontakt. Sprawa została też zgłoszona na policję.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.