|  MN  |  3 komentarze

Potrącenie na ul. Dąbrówki

Potrącenie na ul. Dąbrówki

W piątkowe, późne popołudnie w centrum Gniezna doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia, po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Skoda, skręcający z ul. Dąbrówki w kierunku ul. Franciszkańskiej, potrącił przejeżdżającego jezdnię rowerzystę, a następnie uderzył w znak drogowy.

W wyniku tego osoba kierująca jednośladem odniosła obrażenia głowy. Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego. Po opatrzeniu na miejscu, karetka przewiozła poszkodowanego do szpitala na dalsze badania.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań wjazd w ul. Franciszkańską był zablokowany.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
10/12/2022 09:45

Gdybym była kierowcą auta to zawał murowany!!! A tak na marginesie, to nie wiem czy rowerzysta miał prawo jechać chodnikiem i przejechać ulicę? Pieszy musiałby zwolnić, przystanąć. A rowerzysta już nie musi???

Bart
Bart
10/12/2022 09:15

To woda na młyn osz.ołomów od haseł „Zamknąć rynek i przyległości dla samochodów” -nie byłoby to dla mnie zdziwienie gdyby kierowca i rowerzysta byli częścią ustawki pro „czystemu centrum”

asa
asa
10/12/2022 00:56

Co wy pieprzycie tam cykliści używają tylko chodników.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.