|  MN  |  Zostaw komentarz

Oferta MOK na najbliższy weekend

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na dwa wyjątkowe spotkania z rękodziełem, które odbędą się w drugi weekend listopada. Dla chętnej młodzieży i dorosłych to okazja do rozwinięcia kreatywności oraz nabycia wiedzy i umiejętności.

8 listopada 2025 (sobota) weekendowe wydarzenia rozpocznie warsztat rękodzielniczy „Zaplątane”, który odbędzie się o godzinie 11:00 w MOKu. Podczas tych zajęć uczestnicy i uczestniczki nauczą się technik pracy z włóczką i stworzą własne laski cukrowe. Wystarczy wziąć ze sobą skrawki starych włóczek. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapisy: zapisy@mok.gniezno.pl, tel. 61 426 46 30.

9 listopada 2025 (niedziela), godz. 11:00 – otwarty warsztat hafciarski – „Do dzieła!”, czyli spotkanie dla wszystkich miłośników tradycyjnych technik zdobniczych. To wydarzenie, podczas którego uczestnicy poznają tajniki haftu i przekonają się, jak kawałek materiału może stać się płótnem dla wyobraźni. Tym razem – haft miniaturowy. Do przygotowania broszka. Zajęcia są płatne (koszt 50zł, w cenie wszystkie materiały). Zapisy: zapisy@mok.gniezno.pl, tel. 61 426 46 30.

Ponadto, 9 listopada MOK zaprasza rodziny na cykliczne, otwarte zajęcia. Na wszystkie wstęp jest wolny.

O godz. 9:30 – Fitness rodzinny z Sandrą – zajęcia ruchowe dla rodzin z dziećmi od 7 roku życia. Celem spotkania jest wspólna aktywność fizyczna, rozwijanie koordynacji i siły, a przede wszystkim budowanie więzi poprzez ruch i zabawę. To świetna okazja, by w przyjaznej atmosferze spędzić czas z bliskimi i zadbać o zdrowie. Zajęcia są bezpłatne – należy wziąć ze sobą własne karimaty i koce.

Także w niedzielę 9 listopada – o godz. 11:00 – Dla Najmłodszych. Wszystkie Ruchy Dozwolone – muzyka, dla rodzin z dziećmi 0 – 1,5 lat. oraz o godz. 12:00 – Dla Najmłodszych. Wszystkie Ruchy Dozwolone – muzyka, dla rodzin z dziećmi 1,5 – 5 lat. To muzyczno-ruchowe zajęcia dla rodzin z dziećmi, gdzie poprzez wspólne śpiewanie, rytmizowanie oraz taniec uczestnicy odkrywają, jak naturalnie ciało reaguje na dźwięki i muzykę. Celem tych zajęć jest rozwijanie wrażliwości rytmicznej oraz ekspresji ruchowej dzieci. Zajęcia są bezpłatne.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.