|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Spotkanie Interaktywnego Muzeum Gniezna

Zapraszamy na spotkanie Interaktywnego Muzeum Gniezna, które odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2023 roku o godzinie 17.00 w Muzeum Początków Państwa Polskiego.

Tego dnia zaprezentowany zostanie film „Miasto młodych buntowników”, opowiadający o strajku dzieci wrzesińskich z 1901 roku. Po części kinowej będzie okazja porozmawiać z autorami filmu: Krzysztofem Nowakiem i Zdzisławem Siwiakiem.

Następnym punktem wieczoru będzie spotkanie członków Klubu Przyjaciół Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. A tutaj czekają na wszystkich nowości! – W tym roku spotykać będziemy się w cyklu miesięcznym, zawsze po otwartych spotkaniach organizowanych w ramach IMG. Podczas zebrań omawiać będziemy bieżącą działalność naszej instytucji, ale także zaproponujemy Wam pewne aktywności – informują muzealnicy. Zapraszamy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.