|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

EX Club kończy swoją działalność

źródło: Ex Club

Dyskoteka w Mieleszynie, która należy do jednej z najpopularniejszych w tej części regionu, poinformowała o końcu swojej działalności. W planie jest zorganizowanie jeszcze trzech imprez.

W poniedziałkowy wieczór EX Club poinformował na swojej stronie społecznościowej o swoim zamknięciu.

– EX CLUB kończy swoją działalność i ostatecznie znika z klubowej mapy Wielkopolski – przekazano. Dalej w komunikacie dodano: – Chcielibyśmy Wam drodzy klubowicze z całego serducha mocno podziękować. To Wy tworzyliście to miejsce! Jesteśmy dumni, że wspólnie razem z Wami napisaliśmy niezwykłą historię klubu, który tak licznie odwiedzaliście. Lepszych klubowiczów nie mogliśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy wszystkim, którzy czuli się u nas jak w domu.

Ex Club istniał od 2013 roku, z przerwą w okresie pandemii. Wcześniej, od 2004 roku w tym budynku funkcjonował klub pod nazwą Paka.

Jak zapowiedział Ex Club, w najbliższych tygodniach odbędą się jeszcze trzy imprezy – 4, 11 i 18 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronie klubu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
30/01/2023 23:57

Tak jak mówiłem clubbing w Polsce upadł .Coraz mniej ludzi chodzi .To nie jedyny klub który upadnie .Między innymi do tego przyczyniają się Dj-e© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.