|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Dialog przestrzeni – wystawa prac studentów Politechniki Poznańskiej

zdjęcie nadesłane

Wystawa organizowana w eSTeDe zatytułowana „Dialog Przestrzeni” jest zapowiedzią całego cyklu wystaw, na których będą prezentowane prace studentów i pedagogów związanych z Wydziałem Architektury Politechniki Poznańskiej.Już w piątek, 17 lutego 2023r. o godzinie 17.00 zapraszamy do galerii Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie na wernisaż prac profesorów i studentów Politechniki Poznańskiej.

Wydarzenie, jest okazją do spotkania, dialogu i konfrontacji różnych postaw twórczych, których reprezentacją są prace zrealizowane w medium malarstwa.

W ramach ekspozycji wystawienniczej upublicznione zostaną prace malarskie studentów kierunku Architektura Wnętrz i Architektura i Urbanistyka oraz prowadzących zajęcia dr hab. inż. arch. Katarzyny Słuchockiej prof. PP i dr hab. szt. Joanny Stefańskiej.

Wystawę będzie można oglądać do 10 marca 2023r. w godzinach pracy eSTeDe. Serdecznie zapraszamy.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.