|  MN (opr)  |  1 komentarz

Koncert muzyki z lat 20. i 30. z udziałem Poznańskiego Chóru Projektowego

Zapraszamy na niezwykły koncert muzyki z lat 20 i 30 na wesoło, który odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca w auli I Liceum Ogólnokształcącego.

W ten niepowtarzalny klimat zabiorą nas artyści Poznańskiego Chóru Projektowego z zespołem oraz solistami, także z opery poznańskiej – Karolina Zdrojkowska-Pytlak, Piotr Bróździak, Katarzyna Firsowicz oraz Adam Glapiak. Występ poprowadzi Przemysław Piechocki. Będzie to prawdziwa wyprawa w czasie do muzyki okresu międzywojennego.

Koncert „Ach, jak przyjemnie!” odbędzie się w sobotę 4 marca o godzinie 19 w Auli Pomnik ul. Kostrzewskiego 3 w Gnieźnie. Bilety są do nabycia na stronie kupbilecik.pl oraz w Biurze Parafialnym Kościoła św. Michała (ul. św. Michała 2/4, Gniezno) w godzinach otwarcia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
03/03/2023 07:56

Byłem na ich koncercie w Poznaniu, co prawda z dodatkowym udziałem Katarzyny Pakosińskiej i Sławka Uniatowskiego, ale ubawiłem się wspaniale.Polecam !!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.